Przekleństwo Gęsiego Pióra. Wojownicy. Nowela. Tom 7, czyli opowieść o niezwykłym Gąsku

Przekleństwo Gęsiego Pióra. Wojownicy. Nowela. Tom 7” to już kolejna, nowa odsłona, kultowego cyklu Wojownicy, autorstwa Erina Huntera. Kontynuacja powszechnie uwielbianej historii tym razem przenosi nas do świata kociaka Gąska, którego perypetie będą stanowić wątek główny tomu 7. Kolejna część słynnej opowieści, stanowi ponownie świetny przykład klasyki gatunku, który zabierze nas do krainy świata fantasy, zapewniając niezapomniane emocje aż do ostatniej strony.

Przekleństwo gęsiego pióra. Wojownicy. Nowela. Tom 7 możliwe do zakupu w księgarni Tania Książka – o czym jest książka?

Część siódma słynnego cyklu przenosi nas do świata kociaka Gąska, pochodzącego z Klanu Pioruna, który na pozór jest zwykłym stworzeniem, ale w rzeczywistość okazuje się zupełnie inna. Otrzymał on bowiem niezwykły dar, pozwalający na mu komunikację na jawie ze zmarłymi kotami. Kociak zostaje po jakimś czasie oddany pod opiekę Jagody Obłocznej, która jest medykiem w Klanie Pioruna. Gąsek nie cieszy się dużą sławą wśród pobratymców. W pewnym momencie jego dar staje się dla niego jednym z największych przekleństw jego życia. Jest nękany przez umarłe koty, ukazujące mu przepowiednie i wizje, których wolałby nie znać. Zapanowanie nad nadnaturalnymi umiejętnościami staje się niemożliwe. Czy Gąskowi uda się kiedykolwiek opanować jego dar? Czy zazna jeszcze kiedyś spokoju?

Przekleństwo Gęsiego Pióra. Wojownicy. Nowela. Tom 7 – dla kogo?

Jest to pozycja stworzona z myślą o miłośnikach fantasy, natomiast z pewnością zachęci do przeczytania także najbardziej wymagających czytelników. Sprawne pióro i zaskakujący ton narracji, sprawia, że jest to historia, od której nie można się oderwać, zapewniając tym samym godziny niezapomnianej zabawy.

 

Książka jest efektem pracy czterech autorek: Kater Cary, Cherith Baldry, Victorii Holmes, Tui Sutherlnad, które ukrywają się pod pseudonimem Erin Hunter. Odpowiedzialne są także za takie cykle, jak: “Bravelands”, “Sfora”, czy “Seekers”.